ÖVRIGT / Mattor / Shirvan 6434009
nr 643 4009
Shirvan
Tidigt 1900-tal, 157x286, jämnt ställvis hårdare slitage, mindre lagning, mindre färgblödningar, båda kortsidor saknar ngn knutrad
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01
5.300 kr
5.300 kr
5.200 kr
ledande budet*